Muzycy sesja zdjęciowa
Muzycy sesja zdjęciowa
Było już o Airis Quartet na moim Blogu Fotografa Ślubnego kilka zdjęć z tej sesji, ale znalazłem właśnie przeglądając stare foldery ze zdjęciami kilka fotografii, które -uznałem- powinny się pojawić tu, na blogu. Bo szkoda by było, żeby się kurzyły, zdeponowane gdzieś na jakimś dysku z archiwalnymi zdjęciami.




Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia…
Właściwie to wpis nie powinien mieć tytułu; muzycy sesja zdjęciowa, ale…. no właśnie; muzyczki sesja zdjęciowa? Bo fotografie pochodzą z sesji robionej w trakcie nagrania nowej płyty przez dziewczyny z Airis Quartet. One sobie grały, a ja krążyłem między nimi, robiąc zdjęcia. Dwie sesje na raz.
Muzycy sesja zdjęciowa
Robienie zdjęć w trakcie nagrania to sprawa niemalże niemożliwa, ale jednak dało radę:) Co prawda nieco im przeszkadzałem, ale wybaczyły. I jak uroczo udawały, że mnie nie widzą i że mnie nie ma 🙂 Bardzo lubię robić zdjęcia muzykom. Mam nadzieję, że będę mógł taką sesję powtórzyć, że będę mógł pchać się z aparatem między instrumenty jeszcze nie raz.
Previous post
Sesja zdjęciowa w parku
Next post
Zdjęcia głosów – ludzie RMF