Sesja narzeczeńska Kraków
Sesja narzeczeńska Kraków…
Dlaczego warto? Po co sesja narzeczeńska? Po pierwsze dla pięknych, pamiątkowych zdjęć jeszcze z okresu sprzed ślubu, które kiedyś, za X lat pokaże się dzieciom, czy wnukom. Ale jest jeszcze jeden, bardzo istotny powód robienia sesji narzeczeńskich – poznanie fotografa, obycie się obiektywem i pozowaniem. Niby nic, ale…
Ale różnica staje się zauważalna na późniejszy zdjęciach ślubnych. Już wyjaśniam, dlaczego tak się dzieje. Otóż dzięki temu, że poznamy się w trakcie sesji narzeczeńskiej, czy to w Krakowie, czy gdziekolwiek chcecie – w dniu ślubu pojawi się u Was nie obcy człowiek, z którym rozmawialiście jedynie przez telefon, bądź pisaliście z nim maile – tylko zaprzyjaźniony fotograf ślubny, którego znacie, z którym robiliście już zdjęcia, którego nie trzeba się obawiać. Bo – wiecie, jaki ma styl pracy, znacie jego zdjęcia i wiecie, że dobrze na nich wyglądacie. Czego trzeba więcej?
Poza tym -i piszę to bogaty w doświadczenie- jest różnica między obcym człowiekiem przyjeżdżającym robić zdjęcia, a osobą znajomą – to komfort samopoczucia panny młodej. Wtedy w trakcie przygotowań do ślubu nie towarzyszy jej po raz pierwszy oglądany ktoś, ale… kolega z aparatem 🙂 Poza tym – sesja narzeczeńska daje tak naprawdę wgląd w efekt pracy danego fotografa – widzicie, jak wyglądacie na jego zdjęciach. Sesja narzeczeńska daje też wyobrażenie o przyszłych zdjęciach ślubnych…

Sesja narzeczeńska Kraków
Dlaczego Kraków? A dlaczego nie? Przecież to bardzo fajne miasto, pełne świetnych plenerów. Fotografowałem tu już kilka par z Warszawy, robiłem sesje zdjęciowe parom znad morza… Więc jeśli macie ochotę – zapraszam na zdjęcia. Jeśli po sesji narzeczeńskiej zdecydujecie się, bym to ja fotografował Wasz ślub – sesja za darmo 🙂

Więcej zdjęć z tej sesji narzeczeńskiej.
Previous post
Kiedy zrobić sesję ślubną
Next post
Jaki fotograf na ślub