Sesja poślubna Arka i Dominiki – umówiliśmy się na spokojnie, w jakiś tydzień z okładem po ślubie, późnym popołudniem, żeby jeszcze słońca w kadry nałapać, ale żeby już nas gorąco nie męczyło… Najpierw trawnik w Parku Bednarskiego i mały piknik na kocyku (plus – jak widać na zdjęciach zabawa z aparatem:), później sesja w zachodzącym …
BLOG
Sesja ślubna
Sesja ślubna to dość niezwykły czas. Wyrywam Was ze ślubno-weselnego świata i zabieram w piękne, raczej spokojne miejsce. Za Wami zostają bawiący się goście, gwar i zamieszanie, a Wy stoicie i pozujecie… Tak na prawdę, to pierwszy moment, by ochłonąć po silnych emocjach, poczuć na palcu metal obrączki, być przez chwilę sam na …